Gitarová univerzita
Gitarová univerzita
Novinky
Fórum

.: Hmaty zväčšených kvintakordov :.


základny tón - prima = červená  tercia akordu = modrá kvinta akordu = zelená

C+ zväčšený kvintakord od základného tónu "C" (Tieto tóny zodpovedajú aj akordom E+ a G#+).
Klikaním na šípku pod hmatníkom získaš viacej variantov!G+ zväčšený kvintakord od základného tónu "G" (Tieto tóny zodpovedajú aj akordom H+ a D#+).
Klikaním na šípku pod hmatníkom získaš viacej variantov!D+ zväčšený kvintakord od základného tónu "D" (Tieto tóny zodpovedajú aj akordom F#+ a A#+).
Klikaním na šípku pod hmatníkom získaš viacej variantov!A+ zväčšený kvintakord od základného tónu "A" (Tieto tóny zodpovedajú aj akordom C#+ a E#+).
Klikaním na šípku pod hmatníkom získaš viacej variantov!E+ zväčšený kvintakord od základného tónu "E" (Tieto tóny zodpovedajú aj akordom G#+ a H#+).
Klikaním na šípku pod hmatníkom získaš viacej variantov!H+ zväčšený kvintakord od základného tónu "H" (Tieto tóny zodpovedajú aj akordom D#+ a Fx+).
Klikaním na šípku pod hmatníkom získaš viacej variantov!F#+ zväčšený kvintakord od základného tónu "F#" (Tieto tóny zodpovedajú aj akordom A#+ a Cx+).
Klikaním na šípku pod hmatníkom získaš viacej variantov!C#+ zväčšený kvintakord od základného tónu "C#" (Tieto tóny zodpovedajú aj akordom E#+ a Gx+).
Klikaním na šípku pod hmatníkom získaš viacej variantov!F+ zväčšený kvintakord od základného tónu "F" (Tieto tóny zodpovedajú aj akordom A+ a C#+).
Klikaním na šípku pod hmatníkom získaš viacej variantov!B+ (Hb+) zväčšený kvintakord od základného tónu "B" (Hb) (Tieto tóny zodpovedajú aj akordom D+ a F#+).
Klikaním na šípku pod hmatníkom získaš viacej variantov!Eb+ zväčšený kvintakord od základného tónu "Eb" (Tieto tóny zodpovedajú aj akordom G+ a H+).
Klikaním na šípku pod hmatníkom získaš viacej variantov!Ab+ zväčšený kvintakord od základného tónu "Ab" (Tieto tóny zodpovedajú aj akordom C+ a E+).
Klikaním na šípku pod hmatníkom získaš viacej variantov!Db+ zväčšený kvintakord od základného tónu "Db" (Tieto tóny zodpovedajú aj akordom F+ a A+).
Klikaním na šípku pod hmatníkom získaš viacej variantov!Gb+ zväčšený kvintakord od základného tónu "Gb" (Tieto tóny zodpovedajú aj akordom B+ a D+).
Klikaním na šípku pod hmatníkom získaš viacej variantov!Cb+ zväčšený kvintakord od základného tónu "Cb" (Tieto tóny zodpovedajú aj akordom Es+ a G+).
Klikaním na šípku pod hmatníkom získaš viacej variantov!


* * * Ak sa chcete dostať k informáciám o stavbe a odvodení kvintakordov - klikni sem * * *


Obrázková časť k zväčšeným kvintakordom

kvintakordy C5+ Cis5+

kvintakordy D5+ Dis5+


* * * Ak sa chcete dostať k informáciám o stavbe a odvodení kvintakordov - klikni sem * * *
Design by Tevacode
Nájdete nás aj na facebooku